Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Aslan Burcu Falı

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz önemli enerjilerin etkisi altında başlıyor. İlki, saat 03:07 Merkür-Uranüs görünümüdür. Yenilikte bulunma ve özgür bir şekilde hareket etmek istersiniz. Ancak baskı altında kalabilirsiniz.  –Kimsenin  beni yönetmesine izin vermeyeyim diye düşünürsünüz.  Ancak üzerinizdeki baskı bir hayli yoğundur.  İnsanlara, olaylara, hatta en yakınlarınıza bile uyumlu davranmakta zorlanırsınız. Peki ne yapılmalıdır? Şu cümleyi tekrarlamak faydalı olabilir. Bugünler de  geçecek ve çok yakında gücümü yeniden elde edeceğim. Yaşadığım deneyimlerin bana kazandırdıklarını ileride gülümseyerek hatırlayacağım. İşte bugünkü gerilimi aşabilmenin en etkili yöntemi de budur.

Saat 05:11 Merkür-Satürn görünümü, ailemiz, yaşadığımız dünya, yuvamız ile alakalı konular üzerinde derinden derine her durumu hassasiyetle ele almamız anlamındadır. Dış dünyadan gelen tüm etkileri, kendi içimizde gözden geçirerek anlamak isteriz. Sevdiklerimizi, güvendiğimiz insanları korumak ve gözetmek isteriz. Değerlerimize fazlasıyla düşkün oluruz.

Saat 05:23 Ay-Pluto karşıtlığında, her şeyi kafanıza takabilir, geçmişe bağımlı kalabilir, kendinizi üzebilirsiniz. Bir yandan geçmişte yaşanılanların üzerinizdeki izlerini silmeye çalışmak diğer yandan  hayatınızı verimli hale getirmek için mücadele vermek zor olabilir.

Saat 12:42 Merkür-Chiron görünümü geçmişi ardında bırakmak isteyen bireyin arzuları gayet güçlüdür. Sizin akıl verene değil, size destek olana ihtiyacınız var. İnsan bazen kendi kendini engelleyebilir bazen de yaralarını sarabilir. İşte siz bu görünümle, bütün yüklerinizden arınmak için harekete geçersiniz. Bugüne dek ben herkese derman oldum. Artık kendi başımın çaresine bakarak ilerlemekten yanayım diyebilirsiniz. Eğer bunu yapmanıza bir engel varsa onu devre dışı bırakmaya çalışırsınız. Paranızın, zamanınızın tümünü artık kendinize ayırmaktan yanasınızdır. Başka türlü şifa bulmayacağınızı bilirsiniz.

Saat 14:49 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında,  hayatınıza renk getirecek sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir, şükredersiniz ancak bir yanınız beklemeye tahammüllünüz yoktur.

Saat 16:53-26 Temmuz saat 17:54 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Bugününüz dünden güzel, yarınlarınız her dem güzel olsun. Gönlümce sevgilerimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Aslında düşündüğünüz alanlarda veya yönde olmasa da, ciddiye alınması gereken profesyonel teklifler alabileceğiniz günler.

Ani tepkiler vermeye dehazır olduğunuz zamanlardasınız.Ancak, ani hareketlerde bulunmadan önce olası sonuçlarını hesaplamanızda fayda var. Bazı bilgileri saklayan kişiler, endişelerinizi paylaşmanız veya sorular sormanız noktasında kritik önem taşıyor olabilir. Belirsizlikler söz konusu. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, kişisel, ticari, profesyonel veya duygusal içerikli harika fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri pratiğe dökmeniz durumunda hayranlık kazanacağınız veya takdir görebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi neler yapabileceğiniz üzerine konuşmaya harcamak yerine, neler yapabileceğinizi göstermeye harcamanız daha doğru olacaktır. Yapma ve ortaya koyma zamanı! Ancak, aceleci veya tahammülsüz olabiliriz. Karar alırken dikkatli tartmak gerekebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Gün içinde uzun zamandır görmediğiniz kişilerle karşılaşabilir veya onlarla ilgili haberler alabilirsiniz. Bu yeni durumlar sizde bir duygusal karmaşa yaratabilir. Kendinizi bırakmanın zamanı değil. Derin düşünme ve kabullenme temaları öne çıkabilir. Size yük olan duygulardan kurtulmak için bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Hiçbir kötü niyet barındırmayan hareketlerin bile tepki çekebileceği etkiler altındasınız. Laf anlatmak yerine kendinizi mümkün olduğunca serbest bırakmaya çalışın bugün. Kendi kendinize kalmak çok daha iyi gelebilir.

Türk.net Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Her gördüğünüzde içinizi aydınlatan biri, bu günlerde zihninizi çok meşgul ediyor. Ama içinizi aydınlattığı kadar da, bir sorun olarak dolanıyor beyninizde. Birkaç güne kalmadan, sizinle birlikte iki kişiyi daha endişelendiren bir haber alacaksınız. Bu haber üçlü, anlaşılmayan bir ilişki içinde olduğunuzu düşündürecek etrafınızdaki insanlara.

Aşk Yaşamı: Muhteşem bir şeyler yaşayacağınızdan çok eminsiniz, ama bu ilişkiyi başlatmak için yaptığınız hesaplarda baştan sona zarar var. İyi düşünüp doğru karar vermek zorundasınız.

İş Yaşamı: İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra nihayet huzur var. Karmaşık bazı ilişkilerden kendinizi sıyırdınız. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenize, değerinizin anlaşılmasına neden oldu.

Para Durumu: İnsanlardan gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz var. Bu gizlilik, çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir. Bu konuda açık olmanızda ne sakınca var, onu siz de bilmiyorsunuz.

Dikkat: Yeni tanıştığınız ilişkilerde kendinizi anlatamıyorsunuz. Nedense insanların erdemlerinizi görmesi için hayli zaman geçmesi gerekiyor.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Duygu yüklü bulutlar içinde adımlar atmak size pek yaramıyor. Bu nedenle temkinli davranışlar içinde olmak, bir sonraki adımınızın emin ve güven içinde olmasını sağlayacaktır. Dolayısıyla, daha stressiz bir ruh durumunda olacaksınız. İştahınızın yerinde olması nedeniyle formunuzu korumak için yiyeceklere biraz dikkat etmelisiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

24 Temmuz 2014 23 Temmuz 2014 22 Temmuz 2014 21 Temmuz 2014

20 Temmuz 2014 19 Temmuz 2014 18 Temmuz 2014 17 Temmuz 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme