Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

İşler istediğiniz gibi gitmediğinde kırıcı olma huyunuzdan vazgeçin. Her olayı ve durumu kendi istediğiniz forma sokamazsınız. Sevmeyi deneyin.

Sözcü Gazetesi

Birlikte çalıştığınız kadın figürlerle aranızın açılması, koşulları zorlayıcı bir kadın müşteriye işaret etmekte. İşinizle ilgili kadınlar yüzünden ekstra stresli durumlar oluşabilir. Bir de sağlık olarak özellikle kişisel bakım, ağız bakımınıza dikkat edilmesinde yarar olduğunu düşünüyorum.  

Hürriyet Astroloji

Sabırlı olmanız ve yavaş hareket etmeniz gereken günlerdesiniz. Bazı şeyler olgunlaşmadan hareket ederseniz istediğinizi almanız zor olabilir. Ancak, beklerseniz, az bir çabayla çok şey elde edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karmakarışık durumlar, fikir değişiklikleri, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı kişiler, yanlış haberler(medya ve sosyal medyadakiler dahil) ve sürekli değişen bilgi ortamı kafamızı karıştırabilir. İşin en kötüsü ortaya atılan bir haberin veya bilginin hızla yayılması olacaktır ki, bu da ne yapılacağına karar vermeyi iyice zorlaştırır. Ya da kendi fikirlerimiz sıklıkla değişebilir veya belirsizliklere bağlı endişelere kapılabiliriz ya da kendi kendimizi ve inandıklarımızı veya hayat görüşümüzü sorgulayabiliriz. En güzeli birkaç gün için düşük profil çizmek ve fikirler netleşene ya da bilgiler kesinlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Uluslar arası konular, inançlar veya ideolojilerle ilgili başlıklar da yine gündemde sıklıkla yer alabilir bugünlerde. Ani tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan kaçınmakta fayda var bugünlerde. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Radikal Gazetesi

Kendinizi toplum içinde bulunduğunuz her ortamda sevgi dolu ifade ederek, güzelliğiniz/ yakışıklılığınız ile ön planda olacağınız bugün, ilişkilerden yana muazzam fırsatlar elde ederken, aile ilişkilerinizi geliştirebilir, iş hayatınızda olumlu kararlar alabilir ve ilişkilerinizde keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Elle Dergisi Astroloji

Sevgilinizin sözlerini yanlış anlamanız mümkün. Aşk konusunda fazlasıyla hayalperest veya idealist olabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz, heyecan veya coşku içinde yapacağınız alışverişlere fazla para harcayabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Sabırlı olmanız ve sakin hareket etmeniz gereken günlerdesiniz. Bazı şeyler olgunlaşmadan aceleci davranırsanız, istediğinizi almanız zor olabilir. Ancak beklerseniz az bir çabayla daha çok şey elde edebilirsiniz.

Günün Atmosferi:Yanlış bilgiler hızlı haber akışı. Karmakarışık durumlar, fikir değişiklikleri, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı kişiler, yanlış haberler(medya ve sosyal medyadakiler dahil) ve sürekli değişen bilgi ortamı kafamızı karıştırabilir. İşin en kötüsü ortaya atılan bir haberin veya bilginin hızla yayılması olacaktır ki, bu da ne yapılacağına karar vermeyi iyice zorlaştırır. Ya da kendi fikirlerimiz sıklıkla değişebilir veya belirsizliklere bağlı endişelere kapılabiliriz ya da kendi kendimizi ve inandıklarımızı veya hayat görüşümüzü sorgulayabiliriz. En güzeli birkaç gün için düşük profil çizmek ve fikirler netleşene ya da bilgiler kesinlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Uluslar arası konular, inançlar veya ideolojilerle ilgili başlıklar da yine gündemde sıklıkla yer alabilir bugünlerde. Ani tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan kaçınmakta fayda var bugünlerde. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 25 Kasım 2015 Burç Yorumları

Milliyet Astroloji

Bugün gündeminizi iş hayatında alacağınız sorumluluklarınız etkileyebilir. Kendi rutininizden çıkabilir, yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Sıkıştığınız işlerinizle ilgili üstlerinize fikir danışabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla paylaşım içinde olacağınız zamanlar var. İkili ilişkilerinizde fazla detaylara takılmayın. Akşam saatleri daha keyifli ve dışa dönük geçebilir. İlişkilerinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar saat 03:26-19:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba gününe adım atıyoruz. Etrafınızda gelişen olayları rahatsız edici yönleriyle ele almak mümkündür. Yani bardağın hep boş tarafı görüldüğü için keyif duymak neredeyse zordur. Benim bu zaman diliminde size tavsiyem ne olursa olsun sağduyulu davranmanız, olayları kendi akışına bırakarak zorlamamanızdır.

Saat 06:57 Merkür-Satürn kavuşumu, aşk hayatınız başta olmak üzere yaşamınızı ilgilendiren konularda sorumluluk bilinciyle hareket etmenin önemini vurguluyor. Artık öyle gelir geçer değil, hakikaten verimli ve tutarlı bir ilişki yaşamak önemli. Görüş yapınız, birlikte hayatı ele alış biçiminiz, inandığınız değerler ve sahip olduğunuz güzelliklerin kıymetinin bilinmesine önem vereceksiniz. Sözler doğruluk, dürüstlük içermeli. Kafamda soru işaretleri uyandırmamalı diye düşüneceksiniz. Bu bakış açısı geçmiş tecrübelerin ışığı altında güçlü bir ilişki yaşanmasını sağlayabilir. Çocuk sahibi olmak sorumluluk ister. Onun geleceğini doğru bir temel üzerine inşa etmek gerekir. Riskli girişim ve kararlardan kaçınmakta yarar var. Bütün bunlar zorlayıcı gibi dursa da, ileride sorun yaşamamak için, bugün yapılan analizler faydalıdır.

Saat 09:15 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, sosyal yaşantınızı canlandırıcı ve sizi heveslendiricidir. Ancak her bilgiyi, her söyleneni ve her tavsiyeyi iyice öğrenmeden, araştırmadan hareket etmeyiniz. Belki bazıları size hiç uygun değildir. Mali konularda da ayarı bilmek lazımdır.

Saat 18:31 Merkür-Mars görünümü, yeni biriyle tanışmak veya devam eden ilişkide ortaklaşa görüş alışverişinde bulunmak demektir. Ancak birbirinize karşı dürüst ve gayet açık olmakta yarar var.

Saat 19:16 Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde ilişkimizle alakalı konular üzerinde konuşmamız ve isteklerimizi dile getirmek sorunları halletmek isteriz. Renkli ve sıra dışı fikirlerimiz dikkat uyandırmamızı sağlayabilir. Yenilik hevesinin yüksek olduğu günlük aktivitede değişik kişilerle tanışma olanağı bulabiliriz.

Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

 

HABERTÜRK Gazetesi

İşinizde ve aşk hayatınızda sorumluluklarınız sizi boğmasın. Varsa çocuklarınızla olan ilişkilerinizde bakış açınız biraz negatif olabilir. Aşk hayatınızda bazı iletişim zorlanmaları oluşabilir.

58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0088 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme