Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Vatan Gazetesi

Sosyal olmanız ve çevrenizle işbirliği içinde bulunmanız gereken durumlarda haddinden fazla çekingen olma riskiniz var bugün. Dost bildiğiniz insanlara karşı biraz daha anlayışlı olmaya çalışın. Herkes birden size karşı olamaz.

Radikal Gazetesi

Kendinizi toplum içinde bulunduğunuz her ortamda sevgi dolu ifade ederek, güzelliğiniz/ yakışıklılığınız ile ön planda olacağınız bugün, ilişkilerden yana muazzam fırsatlar elde ederken, aile ilişkilerinizi geliştirebilir, iş hayatınızda olumlu kararlar alabilir ve ilişkilerinizde keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Bugün iletişim yönünden yoğun bir gündeminiz olabilir. Gün içinde yanlış anlaşılmalardan dolayı çıkabilecek aksaklıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Konuşmalar havada kalabilir. Öğleden sonraki saatlerde kendinizi yaratıcı konularla ilgilenirken bulabilirsiniz. Gün içinde duygusal yönden sizi zorlayan konularla ilgilenebilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Sizi rahatsız eden detaylara artık daha az önem vereceksiniz. Olayların gelişimi de zaten bu detayların fazla belirleyici olmadığını gösterecek. İyimserliğinizi koruyun.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar Saat 01:44 Ay-Pluto görünümü, ihtiyaçlarımızın, arzularımızın elde edilmesi adına bizi baskı altına alacak ve bize, -İstiyorsan, o zaman kalk ve gerekeni  yap diyecektir.

Saat 14:26 Mars-Satürn kavuşumu, aşk hayatımız ve genel anlamıyla şu anki mevcut yaşantımızın gerçekçi bir şekilde analiz edilmesi gereken gündeyiz. Durup halimize bir bakalım. Ne kadar doyumluyuz, ne kadar mutluyuz, bir şeyler bizi zorluyor mu, yoruyor mu, bunların ardındaki nedenlere bakmak gerekiyor. Bunu yapalım ki, hakikaten sağlıklı bir hayat sürelim ve ona göre seçimlerde bulunalım. Düzgün ilerlemeyen, yoran veya doğru giden, mutlu eden ilişkilerin tespit edildiği bir gündeyiz. Duruma bir bakacağız.

Saat 15:06 Ay-Venüs görünüm etkisinde,  iş ve toplumsal alandaki ilişkilerimizde  maddi ve manevi anlamda tatmin olma arzumuz yoğun olacak. Yaptığımız iş ile kazandığımız paranın tatmin edici olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ilişkilerimizde seçici davranacağız.

Saat 16:21 Ay- Chiron şifalı görünümü, özel hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünmenizi sağlıyor. Eğer hayat, umduğunuz gibi geçmiyorsa, hala bir şeyleri kafanızın içinde tam olarak oturtamıyorsak bu biraz da bizim ürkekliğimizden kaynaklanabilir. O zaman ciddi anlamda kendimizi gözden geçirelim.

Saat 21:06 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımız ve maddi konulardaki işlerimizi başarılı, verimli bir şekilde yoluna koymak isteriz. Eğer gün içinde bunları hallettiysek, akşam saatlerinde huzur duyarız. Bazılarımız internet üzerinden online olarak ödemelerini yapabilirler. Bütçemizi ayarlarız veya nerelere ne vereceğiz, bunları gözden geçiririz.

Saat 22:38-25 Ağustos saat 02:40 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, bardağın hep boş tarafı görüldüğü için keyif duymak neredeyse zordur. Benim bu zaman diliminde size tavsiyem ne olursa olsun sağduyulu davranmanız, olayları kendi akışına bırakarak zorlamamanızdır.

Zorlukları güce dönüştürmeyi bilenler, hayattan şikayetten etmezler. Hepimiz için olumlu bir gün geçmesi dileğimle,

Hürriyet Aile Burçlar

Bir takım isteklerinizin boşa çıkması enerjinizi düşürebilir. Sizinle ilgisi olmayan tartışmalara girmemelisiniz. Sinirlerinize hâkim olmanız gereken bir süreçtesiniz. Zira etrafınızda size öfke patlaması yaşatacak kişiler olabilir. Yakınlarınızın artan talepleri can sıkıcı bir hal alabilir.

Günün Atmosferi:Göz ardı edilen konular riskli olabilir Üstesinden gelemeyeceğimiz konulara girmeyelim Hafta başında detaylıca ele aldığım negatif enerjiler bugün yükselişe geçiyor. Aniden tehlike arz eden durumlarla karşılaşabiliriz. Egosu yüksek, tartışmayı seven ve gücünü kaybetmek istemeyen agresif kişiler bizi yanlışa sürükleyebilir. Şu sıralar diyaloglarımızda karşımızdaki kişinin de duygu ve düşüncelerini dikkate almalıyız. Ani davranışlar ve tepkiler bir takım aksilikler doğurabilir. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz; zira özellikle kemik ve diş sağlığımız ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Parasal zorluklar da gündeme gelebilir. Ödemeleri ya da işleri ötelemek ve tembellik etmek için uygun bir zaman değil. (Detaylar önemli, dolayısıyla Pazartesi yazımızı da mutlaka okumalısınız.) Bir yandan da bize hata yaptıracak kişi ve durumlara karşı da hazırlıklı olmalıyız. Üstesinden gelemeyeceğimiz, bizi riske sokacak her türlü girişimden kaçınalım. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel. 25-08-2016- Hürriyet Aile.

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün arkadaşlarınız ve işiniz arasındaki dengeyi iyi sağlayın. En ufak bir sorunda bunun ceremesini size en yakın olanlar çekebilir. Akşam saatlerinde tepkilerinizi iyi kotnrol edin.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0604 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme