Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Aslan Burcu Falı

Sevgili Aslanlar Salı gününe,  saat 06:38 Güneş-Neptün karşıt görünümüyle merhaba diyeceğiz. Parasal konularda ve iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde titiz bir şekilde düşünmemizde yarar var. Şu andaki kazancımız, elimizde olan miktar veya yapılan işlerden elde ettiğimiz gelirler hususunda bütçemizi mutlaka gözden geçirmeliyiz. Ayağımızı yorganımıza göre uzatıyor muyuz yoksa fazla mı açılıyoruz. Bunları mutlaka gözden geçirmeliyiz.

Saat 08:05 Venüs-Mars kavuşumu, iş hayatımızdan, yakın çevre ilişkilerimize kadar geniş bir alanda kişisel tüm kararlarımızı yeniden gözden geçirmeliyiz. Hiçbir şeyi şansa bırakamayız. Venüs geri hareket dönemindeyiz. Bu sıralarda yapılan gözlem ve inceleme, bize doğru yönde ilerlememiz için faydalıdır.

Saat 08:33 Ay-Pluto görünümü, uygulamak istediğiniz yenilikleri, uzun vadeli olarak planlamanız gerektiğini gösteriyor. Gelir-geçer tarzda, günü kurtarmak şeklinde olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir.

Saat 11:25 Ay-Venüs olumlu görünümü ilk karşılaşmalarda, buluşmalarda sizi çekici kılabilir. Sizin için hangi değerler önemliyse bunları savunmanızı, gerekirse mücadele vererek isteklerinizi kabul ettirmenizi destekleyicidir. Düşünceleriniz son derece doğrudur. Eğer ilişkinizle ilgili konularda ikilem içindeyseniz, bu görünüm yaralarınızı sarabilir.  Birbirinizin farklı bakış açılarına saygı duymanız halinde tekrar bir araya gelmenizi sağlayabilir. Ancak geri hareket dönemindeyiz. Bilinçli olalım.

Saat 11:37 Ay-Mars arasındaki görünüm sizi hareketlendirir. Mars burcunuzda ilerlediği için doğal olarak gücünüz gayet yerinde. Hedeflerinize direkt olarak odaklanabilir, arzularınızı gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. İfade gücünüzle kendinizden emin oluşunuz, sizi başkalarının gözünde başarılı bir insan olarak görülmenizi sağlıyor.

Saat 19:38 Ay-Uranüs kavuşumu aktif bir görünümdür. Spontan bir şekilde kararlar verebilir, ani bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz. Sürpriz yapmaktan hoşlanabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkiniz, eşinizin akrabalarıyla olan temasınız bir hayli yoğunlaşır. Bireysel hareket etmekten zevk alırsınız. Başkalarına uymak pek işinize gelmez. Bu görünümün ardından 2 Eylül saat 12:02 olana dek boşluk etkisindeyiz.

Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Sevdiğiniz kişilerle keyifli vakitler geçirebileceğiniz, sevgi temalı ilişkilerinizi kuvvetlendirebileceğiniz, sevip sevildiğinizi hissedebileceğiniz veya yeni sevgi kıvılcımlarının yüzünü gösterebileceği günlerdesiniz Sevgili Aslanlar.

Daha ne olsun? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım kararsızlık, istikrarsızlık dalgınlık, unutkanlık etkisi bugün de devam ediyor. Otorite konumundaki kişiler yanılabilir, lüzumsuz tavırlar geliştirebilir, hayalperest davranışlar içerisine girebilir veya yanlış kararlar verebilirler. Otorite konumundaki kişilerle(eş, öğretmen, yönetici, baba, patron v.b) ilişkilerde olumsuz bir hava hakim olabilir(birkaç gün geçerli). Su başlıklı konular da gündem de. Ancak, gün sevgi temalı ilişkiler açısından sürprizlere açık ve hoş vaatler içerisinde. Sevgimizi gösterebileceğimiz, sevdiğimizi ve sevildiğimizi hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Duygularımızı coşkulu şekilde ifade edebilir, farklı ortamlarda farklı şeyler yaşayabiliriz. Yeni tanışmalar mı? Neden olmasın?Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

31 Ağustos 2015 30 Ağustos 2015 29 Ağustos 2015 28 Ağustos 2015

27 Ağustos 2015 26 Ağustos 2015 25 Ağustos 2015 24 Ağustos 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme