Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Aslan Burcu Falı

Sevgili Aslanlar Perşembe günümüz, saat 00:38 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında başlarken,  hayatınıza renk getirecek sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir, şükredersiniz ancak bir yanınız beklemeye tahammüllünüz yoktur.

Saat 08:43 Ay-Satürn görünümü, duygusal yönden  hassasiyet verici  ancak bir o kadar da derinlikli olarak düşünmeyi sağlayıcıdır. Bir çok mesele üzerinde değerlendirmede bulunabilirsiniz. İç dünyanızda huzur ve güvenlik olguları öne çıkar. Genel olarak hayatınızdaki aksaklıkları gözden geçirebilirsiniz.

Saat 12:59 Ay-Merkür görünümü, huzur arayışımızın işaretçisidir. Bu saatlerde hem kendimizle baş başa olmak isteriz hem de çevremizde bulunanlarla konuşmak. Huzur verici, bize kendimizi iyi hissettirici olan kişilerden zevk alırız. Tartışmalardan, ipe sapa gelmez sözlerden hoşlanmayız.

Saat 21:38-19 Eylül saat 06:10 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde  kendinizle alakalı konularda diğer günlere nazaran biraz daha duygusal düşünebilirsiniz. Ancak bu duygusallık, eğer son günlerde bir şeyler sizi tedirgin ettiyse biraz daha fazlalaşabilir. Zayıf noktası insan kendisi daha iyi bilir mutlaka. Hepimizin az çok duyarlılık gösterdiği meseleler vardır. Ailemiz, çocuklar, para, iş v.b konularda boşluk etkisi bitene kadar  yenilik anlamındaki kararları beklemede tutalım ve gözden geçirelim. Eğer birileri özel hayatımızı yakından ilgilendiren bir konuda gereksiz yere bir söz ederse, hiç bulaşmayalım. Bekleyelim ve duruma bir bakalım. Ruhsal yönden rahatlatıcı çalışmalara ve fiziksel açıdan sağlığınızı güçlendirici aktivitelere öncelik verelim. En iyisi akşam saatlerinde dinlenmeye daha fazla önem verelim.

Bakmayın gözümüzün yaşına, O bizim insan yanımızdır

Yüzümüzdeki gülümseme ise,  Düşmana olan cevabımızdır….iremSU

Dost gönüllerle her dem bir arada olmamız dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Herkesin ayakları birkaç gün içinde yere basmaya başlayacaktır.

O güne kadar kimsenin ilişkisine veya işine karışmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Gizli rakipler konusunda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün çevrenizdekilere karşı özellikle de iş arkadaşlarınıza karşı kontrolcü yaklaşımlardan özellikle sakınmaya çalışmalısınız. Duygularınızı dışarı vurmak yerine daha mesafeli bir iletişimle günü götürmek işleriniz açısından daha iyi olabilir.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Sakin ve kendi halinde kalabileceğiniz bir gün planlayın mümkünse. Gürültü, patırtı, koşturmaca size ağır gelebilir bugün. Daha çok kafa dinlemeye ve yalnız kalmaya ihtiyacınız olacak. Bireysel işlere ağırlık verin.

Türk.net Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Bugün bir önceki günün yorgunluğunu üzerinizden atamayacak ve sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Duyduğunuz bir haber üzerine sinirlenecek ve karşınızdaki insanlara hakaret edeceksiniz. Duyduğunuz her şeye, kim söylerse söylesin inanmamaya çalışın. Aslında kuvvetli olan sezgilerinize güvenmeyi deneyin. Kendinizi sorgulayın ve gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizin üstüne gidin.

Aşk Yaşamı: Aslında son derece güçlü olmanıza rağmen gün boyunca duygusal buhranlar yaşayacak ve anlaşılmadığınızı düşüneceksiniz. Karşınızdaki insana içinizden geçenleri söylememek gibi bir huyunuz var ama o sizden güzel sözler duymak istiyor olabilir.

İş Yaşamı: Yapmak istediğini işle ilgili uzun zamandır araştırma yapıyor ve konuyla ilgili herkesin fikrini alıyorsunuz. Bu işi yapmanızı sizin kadar çevrenizdeki insanlarda istiyor ve size destek olmak için çaba gösteriyorlar.

Para Durumu: Siz parayı nasıl kazanacağınızı ve elinizde tutacağınızı iyi biliyorsunuz. O yüzden parasal sıkıntı çekmediğiniz gibi paranızı renkli bir hayat için harcamaktan da kaçınmıyorsunuz.

Dikkat: Bugün üzerinizde bir sıkıntı var ve net olamayacağınız için işinizle ilgili önemli kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz.. İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bugün iş imkanlarınız daha da genişleyebilir. Dikkatinizi dağıtmamalısınız.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

17 Eylül 2014 16 Eylül 2014 15 Eylül 2014 14 Eylül 2014

13 Eylül 2014 12 Eylül 2014 11 Eylül 2014 10 Eylül 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme