Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Uygunsuz bazı davranışlarınızla yalnızlığa ve mutsuzluğa kendinizi kilitliyorsunuz. Biraz sabırlı ve sempatik olsanız yalnızlıktan kurtulabilirsiniz.

Hürriyet Astroloji

Ticari veya sağlık başlıkları altında ele alınabilecek konularda tartışmalar söz konusu olabilir.

Dolayısıyla, fikir çatışmalarına neden olmaktan kaçınarak, dengeyi kaybetmeden fikir alışverişlerinde bulunmak daha faydalı olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay, atalar, gelenekler, ev, aile, vatan, millet veya kadınlarla ilgili başlıklı konuları ön plana çıkartabilir. Geleneksel kodlarımızdan gelen birikimle duygusal reaksiyonlar verebiliriz. Çok olmasa da, (zira olumlu ve olumsuz açılar kol kola hafta boyunca)kin, nefret, öfke duyguları ön plana çıkabilir. Saldırgan kişiler, gruplar ve ülkeler gündeme gelebilir. Ani gelişmelere, ani tepkilere veya ani olaylara açık bir aylık süreçteyiz. Tepkisel tavırlardan uzak durmalı ve değişikliklere uyumlu bir tavır sergilemeli ya da değişikliklerden fayda sağlamasını bilmeliyiz. Su ve sıvılarla ilgili konular da gündeme gelebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi

Bugünlerde, görüşlerini size kabul ettirmeye çalışan kişiler olabilir. Karşılık vermek yerine ilgi odağınızı değiştirin. Daha önce söylenmiş ve unutulmamış bir lafın karşılığını verme durumu olursa intikam isteğinden kaçının.

Hürriyet Aile Burçlar

Olaylara açık fikirli ve esnek yaklaşabilirseniz maddi veya hukuki başlıklı konuların üstesinden gelmeniz daha kolay olabilir. İlerleme sağlayabilmek için bazı konularda bilgi toplamalı, bazı alanlarda değişiklikler yapmalı ve kendinizi yenilemelisiniz.

Günün Atmosferi:Gelenekler, ev, atalar, aile, vatan, millet veya kadınlarla ilgili konuların ön plana çıktığı birkaç gün. İki gün boyunca, kin, nefret, öfke duyguları da zaman zaman söz konusu olabilir. Ani gelişmelere, ani tepkilere açık günlerdeyiz. Önümüzdeki bir ay boyunca, saldırgan kişi, grup ya da ülkeler söz konusu olabilir. Tepkisel hareketlerden uzak durmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 5 Ekim 2015 Burç Yorumları

 

Elle Dergisi Astroloji

Para ve ortaklıklar konusunda oldukça dikkatli olmanız gerekebilir. Özellikle ortak kazançlar, yatırımlar, gelirler sizin düşündüğünüz şekilde olmayabilir, yanılgı ve aldanmalara açık olabilirsiniz. Hesap konularında gereken titizliği göstermeniz oldukça zor. İnce hesap gerektiren işleri başka bir güne bırakmanız iyi olabilir.

Milliyet Astroloji

Sabah saatlerinde kendinizi içine kapanmış hissedebilirsiniz. Bilemediğiniz konulardan dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda daha fazla kendinizle ilgilenebilirsiniz. Kişisel hassasiyetleriniz olduğu konularda net tavırlar sergileyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde otorite figürleriyle iletişiminiz önem kazanabilir.

Radikal Gazetesi

Yolculuklar, eğitim, haberleşme, yakın çevre ilişkileri ve görüşmeler açısından fırsatlar elde edeceğiniz bugün, plan proje ve hedeflerinizin desteklendiği, kariyeriniz açısından pozitif fırsatlar elde edip, görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, arkadaş çevreniz ve ikili ilişkilerinizin desteğini alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

HaberTürk Gazetesi

İletişim halinde olacağınız insanlarla sürtüşmeler yaşanabilir. Yakın akrabalarınızla iş alanında ve yapılması gerekenler konusunda anlaşmazlıklara karşı dikkatli olmaya çalışın.

Sözcü Gazetesi

İş ve çalışma ortamınızda zoraki sizi zorlayan koşullarda olsa değişim sürecini devam ediyor, aşılması gereken bir engelin ardından iş ve çalışma koşullarınızda huzura kavuşabileceksiniz. Ki bu da ekimin ikinci haftasına tekabül edebilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar, Salı günümüz,  saat 11:30 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Bu süre içinde  kendinizle alakalı konularda diğer günlere nazaran biraz daha duygusal düşünebilirsiniz. Ancak bu duygusallık, eğer son günlerde bir şeyler sizi tedirgin ettiyse biraz daha fazlalaşabilir. Zayıf noktası insan kendisi daha iyi bilir mutlaka. Hepimizin az çok duyarlılık gösterdiği meseleler vardır. Ailemiz, çocuklar, para, iş v.b konularda boşluk etkisi bitene kadar  yenilik anlamındaki kararları beklemede tutalım ve gözden geçirelim. Eğer birileri özel hayatımızı yakından ilgilendiren bir konuda gereksiz yere bir söz ederse, hiç bulaşmayalım. Bekleyelim ve duruma bir bakalım.

Saat 11:30 itibariyle Ay, burcunuza geçiş yapıyor. Çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz. Her konuda liderlik gücünüzü göstermek hoşunuza gidebilir. Sizi görenler veya sizinle olanlar kendinize has olan havanız karşısında etkilenebilirler. Dış dünyadaki bu güçlü ifade tarzı coşkunluk uyandırıcı olduğu için doğal olarak yenilmeniz, eğilmeniz bükülmeniz mümkün değildir. Neye inanıyor ve neyi önemsiyorsanız o yönde hareket edebilirsiniz.

Saat 11:53 Ay-Kuzey düğüm görünümü, moral gücümüzü yükseltiyor. Çevremizle olan iletişimimiz bu saatlerde gayet güçlü. Çevremizde bulunan her insanın bize kendimizi iyi hissettirmesi, paylaşımcı bir ruhla bize yaklaşması bu saatlerde mümkün hale geliyor.

Saat 14:23 Ay-Satürn görünümü, gayet olumludur. Gönlünüzü şenlendirir. Ay, burcunuzda ilerliyor ve size yaşama hevesi, güzelliği sunuyor. Bu saatlerde keyifliyiz, hevesliyiz.

Saat 17:14 Güneş-Pluto zorlu görünümü, uzun vadeli amaçlarınızı gerçekleştirmek için, sakin ve aklı başında hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor. Siz memnun olmadığınız veya baskı altında kaldığınız bir ortamda yaşıyor/çalışıyor olabilirsiniz. Size göre bu şartlar altında hayatınızı sürdürmek epeyce zorlayıcıdır. Ancak uzun vadeli bir iş olması, sabır gerektiricidir. Sizin de sabretmeye pek gönlünüz yoktur. Bu görünüm altında bir kısım Aslanlar sağlık sorunları nedeniyle epeyce zorlanıyor olabilirler. Bel, fıtık, böbrek, migren, üreme organlarındaki problemlerinizi geciktirmeden tedavi ettirmenizde fayda görüyorum. Bazı Aslanlar bu zorlu görünüm altında, iş- ilişki veya bir meseleyle  ilgili karar vermekte zorlanıyor olabilirler. Böyle bir durumda size tavsiyem, mutlaka uzun vadeli ve güvenli olanı tercih  etmenizdir.

Bütün işlerimizde kolaylıklar, ilişkilerimizde sevgi dolu paylaşımlar ve gün boyu güzellikler bizlerle olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

Geçmiş günlerin burç yorumları:

05 Ekim 2015 04 Ekim 2015 03 Ekim 2015 02 Ekim 2015

01 Ekim 2015 30 Eylül 2015 29 Eylül 2015 28 Eylül 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0028 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme