Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Aslan Burcu Falı

Sevgili Aslanlar saat 00:32  itibariyle Boğa burcunda seyrine başladığında emniyet içinde yaşama isteğiniz yoğundur. Bunun yolu ise para ve  güvenlikli bir iş hayatıdır. Huzursuzluktan uzak durmak isteğiniz daha fazladır. Kimsenin başınızı ağrıtmasını istemezsiniz. Kalite olgusunun hem insan ilişkilerinde hem de hayatın genelinde ne kadar önemli olduğunu düşünürsünüz.

Saat 10:12 Merkür-Neptün arasındaki olumlu görünüm, iş hayatınız, borçlarınız ve size engel çıkaran ortaklıklarınız(iş-özel), yaşadığınız zorlu deneyimleri artık geride bırakarak yeni bir sayfa açmaya hazır olmanızdır. Bu hazır olma hali, ancak ve ancak sizin kendinize özen göstermenizle mümkündür. Siz eğer hala bazı kişilere veya durumlara endeksli yaşıyorsanız ideallerinizi veya hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekte zorlanırsınız. Oysaki bu görünüm, bu temizlemeyi yapabilen kişilerin başarılı olacağını söylemektedir. Burada asıl önemli nokta, kazancınız ve mesleki konularda ileriye dönük düşünmektir. Kısa vadeli değil uzun süreli ve istikrarlı olana yönelmemizde yarar var. Hiç kimsenin bizi oyalamasına veya idare et demesine izin vermemeli, önümüze ardımıza iyi bakmalıyız.

Saat 13:29 Venüs-Neptün görünüm etkisi altında, idealleriniz, ortaya koymak istediğiniz hedefleriniz, arkadaşlık ilişkileriniz, umutlarınız, projeleriniz ve ülkünüz konusunda gerçekçi olunuz.  Eğer zaman kaybetmek ve de dağılmamak istemiyorsanız,  mantıkdışı ve görünmez korkularınızın  esiri olmayınız. Siz eğer kendinizden geçmeden akıllı ve sağlam temeller üzerine yaşamınızı kurmaya karar verirseniz hiçbir kişi veya olayın etkisi altında kalmadan zekice ilerleyebilirsiniz.

Saat 15:23 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayalini kurduğunuz bazı planlarınızı hem maddi hem de manevi anlamda ele almanızda yardımcıdır. Sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız.  Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Genel olarak bu etki altında  insan umudunu yüreğinde büyütmek ister. Dokunmak hissetmekten zevk alır.

Saat 16:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, gayet olumludur. Sosyal ilişkilerin merkezinde yer almanızda sizde destekçidir. Bildiğiniz dille, inandığınız şekilde ve toplumsal anlamda ne kadar özel biri olduğunuzu gösterebilirsiniz. Sizi neşelendiren, mutlu olmanızı sağlayan yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bugün konuştuğunuz, bir araya geldiğiniz kişi veya kişiler, sizi dinlemeye, anlamaya hazırdırlar. Belki geçmişte yaşananlar sizi biraz hassas kılıyor olabilir. Ancak bu görünümlerin günlük aktivitenizde rahatlatıcı, geliştirici olacağını söylemek isterim. Hafta sonu olduğuna göre, dinlenmek, gezmek, görmek, rahatlamak için uygun bir gündesiniz.

Saat 21:32 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, iş güvenliğimiz, toplum içindeki yerimiz, kariyerimizin önemini yükseltiyor. Kendimizi istediğimiz gibi ifade etmek, büyümek istiyoruz. Ancak işimizin getirisi, geleceğiyle ilgili konularda maddi açıdan duruma bakmakta yarar var.
Saat 23:39  itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Mevcut durumunuzu, elimizdeki olanakları, yapmak istediklerimizi gözden geçirebiliriz.  İş konularında, evimiz-ailemizle ilgili meselelerde hakimiyeti elimizde tutmak isteyebiliriz. Ancak çatışmalardan, inatçılıktan uzak durmakta fayda vardır. Bay Aslanlar böyle bir kavuşumda kadınlarla anlaşmakta zorlanırken,  Bayan Aslanlar da aynı şekilde üzerinde baskı uygulayanlara karşı erkekçe bir mücadele verebilirler. Anlayacağınız akşam saatlerinde dikkatli olmakta fayda var.


Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz ve gönlümüzce değerlendirmemiz dileğimle,


Türk.net Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Daha çok maddi konularla ilgilenmeye fırsat bulacaksınız ve bir ödemenizle ilgili sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artıyor. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız. Çevrenizdeki insanların fikirlerini dinleyecek ama kendi fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Zevk alacağınız konularla ilgilenebilirsiniz ve hoşunuza gidecek ortamlara girebilirsiniz. Duygusal olarak güvenlik arayışı içine girebilirsiniz ve sahip olduğunuz şeyleri korumak için çalışabilirsiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

18 Nisan 2015 17 Nisan 2015 16 Nisan 2015 15 Nisan 2015

14 Nisan 2015 13 Nisan 2015 12 Nisan 2015 11 Nisan 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme