Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Milliyet Astroloji

Bütçenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Gün içinde kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmayın. İşlerinizde bitişler olabilir.

Takvim Gazetesi

Haksız olduğunuz bir konuyla uğraşacaksınız. Dostlarınızla konuşmak sorunlarınızı çözmenizi sağlayacak.

Sözcü Gazetesi

Hobileriniz ve hayattan zevk aldığınız konularda başka insanların denemediği detayları keşfetmek isteyebilirsiniz. İçinizde sakladığınız aykırı ruhu ortaya çıkarabilirsiniz. Ailenizden birinin sağlığıyla yakından ilgilenmeniz gerekebilir ama sorunun geçici olacağını bilin.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda ışığınız, yetenekleriniz ve yüksek enerjinizle gösterecek ve ön plana çıkacaksınız. Ani gelişen güzel haberler alabilir, seyahat edebilir ve sevdiklerinizle olumlu ve keyifli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Gün içinde aile ilişkilerinde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

Vatan Gazetesi

Parasal konularda yanıltıcı etkiler devrede olacak. Yanlış kararlar alma ve fedakarlık gösterme söz konusu olabilir. İşe yaramaz şeylere para harcama veya elinizdekini bir şekilde kaybetme riskiniz olabilir. Bütçe kontrolü şart

Hürriyet Aile Burçlar

Hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, kendinize yeterli vakti ayırmalısınız. Fakat öncelikle neyi ne kadar istediğinize karar vermelisiniz. Sizi strese sokan konularda daha sakin ve kendinizden emin olmalısınız.

Günün Atmosferi:Akşam saatlerine dek pozitif bir atmosfer olacak… Tamamlanması gereken işleri bekletmemeliyiz. Sistematik olmalıyız. Aksi halde bazı aksilikler yaşamamız söz konusu olabilir. Kafa karışıklıkları ya da olası ani gelişmeler karşısında hazırlıklı olalım. Akşamüstü saatlerine kadar Ay'ın olumlu görünümleri yolumuzu açıyor. Mevcut işlerimizi bitirebilir, ilişkilerimizde uyumu yakalayabiliriz. Akşam saatlerinde ise, hata yapmaya yatkınız ne yazık ki. Dolayısıyla bizi yanlış yönlendiren kişi ve durumlara karşı dikkatli olalım. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 28 Eylül Çarşamba Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar Saat 00:43 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, finansal konular üzerinde yararlılık, süreklilik, işlerlik, mükemmellik, detaylı bakış açısı, derinlemesine analizin kıymetli olacağını söylüyor.

Saat 01:27 Ay-Mars görünümü, maddi konular üzerinde titizlikle durmamızı, ciddi şekilde işimize gücümüze odaklanmamızı sağlar.

Saat 11:46 Ay-Venüs görünümü, ihtiyaçlarımızı her konuda gayet akıllıca karşılarız. Hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmayız.

Saat 19:46 Ay-Neptün karşıtlığında, bir yanımız değerlerimiz, sahip olduklarımız, olamadıklarımız yüzünden hesap kitap yapmaya hazır halde. Sanki her şey endekslenmiş güce, elimizde olana, olmayana. Öylesine madde alemine takılmışız ki, bizi rahatlatacak hiçbir şeye geçit vermiyor gibi  zihnimiz. Peki ama hayat bu denli irdelenmeye değecek kadar zor mu? Hiç mi güzelliği yok şu yaşamın. İşte Ay-Neptün karşıtlığı bir başka yanını da keşfetmemizi sağlayabilir.

Saat 22:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu yolculukların, görüşmelerin, haberleşmelerin sizin hayatınızda olumlu gelişmelere işaret olduğunu gösteriyor. Dostlarınızla bir araya gelebilir, yeni bir çevreye girebilir, akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu hareketlilik sizi bir hayli heyecanlandırır, tazelendirir, geliştirir.

Saat 22:42 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, toplumsal konular, güvenlik, işlerimiz ve de bakım, onarım gibi giderlerimizin bütçemize uygun şekilde düzenlenmesinde fayda var. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle aramızdaki iletişimi, duygusal meseleleri bugün olgunlukla ele almamızda yarar görüyorum.

İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Maddi konularda hiç olmayacak yerlerde gereğinden fazla rahat davranabilir, gerekli yerlerdeyse tam tersi bir tutum içine girebilirsiniz. Güvenlik ihtiyacınız şu sıralar çok fazla.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0026 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme