Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Kartınız Işık... Pırıl pırıl bir güne hazır durumdasınız. Bugün sevdiklerinizle bir araya geleceksiniz. Bu arada sizi mutlu edecek ufak bir hediye var.

Vatan Gazetesi

Konuşkan bir haliniz var bugün. Dinleyeniniz çok olacak. Eğer kimseyle vakit geçirmek niyetinde değilseniz bile mutlaka içinizden geçenleri yazın. Bu sizi mutlu edecektir. İletilişimin her türlüsü işinize yarayacak gün boyunca.

Radikal Gazetesi

Kendinizi toplum içinde bulunduğunuz her ortamda sevgi dolu ifade ederek, güzelliğiniz/ yakışıklılığınız ile ön planda olacağınız bugün, ilişkilerden yana muazzam fırsatlar elde ederken, aile ilişkilerinizi geliştirebilir, iş hayatınızda olumlu kararlar alabilir ve ilişkilerinizde keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Parasal konularda girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları dönüştürebilmek için başkalarından yardım alabilirsiniz. İşlerinizde üstlerinize karşı sorumluluğunuzu aksatmamaya çalışın. Sorumluluklarınızdaki artış keyfinizi kaçırabilir. Başarılı olmak için daha fazla çalışacağınız bir İligündesiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Emlak işleri ya da ailevi konular başlıca gündemlerinizden. Şu birkaç gün özellikle ev alım-satımı, kira, dekorasyon ve benzeri başlıklarla epey meşgul olabilirsiniz.

Günün Atmosferi:Aklımız biraz dağınık ve tedirginiz Bu aralar jestlere sürprizlere ve yeni fırsatlara oldukça açığız. Hayatımız kısa yolculuklarla ve yeni gündemlerle hareketlenebilir. Pozitif düşünüyoruz ve sosyal hayatımız dinamizm kazanıyor. Etrafımızdakilerin ilgisi üzerimizde olabilir. Aşk hayatımızda da olumlu gelişmeler kendini gösteriyor. Şu sıralar yeni ve sağlam dostluklar kurabiliriz. Fakat Neptün'ün etkisiyle kendimize olan güvenimiz bir nebze azalıyor ne yazık ki. Bir takım kişilerin bizi menfaatlerine göre şekillendirmeye çalıştıklarını gözlemleyebiliriz. Aklımız biraz dağınık ve duygusal endişe içinde olabiliriz. Karar alma noktasında zorlanabiliriz. Hatalarımızdan ders almamızda yarar var. Fakat kısa zamanda düzlüğe çıkıyoruz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 25 Ekim Salı Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar, saat 06:16 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde Salı gününe adım atacağız. Bu enerji maddi ve manevi tüm değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor. Hani eskilerin deyimiyle evdeki hesabın çarşıya uydurulması gereken bir gündeyiz. Saat 07:16 Ay-Merkür görünümü, parasal konulardaki işlerimizi bugün halletmeye çalışacağız. İlişkilerimizde seçici davranacağız. Zaman kaybına neden olabilecek detaylardan ziyade, bütüne odaklanmakta yarar. Sorumluluklarımızın farkında olmamız gereken bir gündeyiz. İş ilişkilerimizde ciddiye, disiplin ön planda olacaktır. Ailevi, yuvamızı ilgilendiren konuları finansal anlamda ele alacağız. Saat 10:43 Ay-Güneş olumlu görünümü ev satın alma, kiralama, yatırımda bulunma, konularında iyice düşünmenizi gerektiriyor. Aslında bu olumlu bir görünüm. Doğru tespitlerde bulunmamızı sağlar.Saat 23:55 Ay-Venüs görünüm etkisinde, eğlenceli, keyifli bir şeyler yapmak, şöyle gönlünüzce yaşamak, giyinmek, dostlarınızla birlikte olmak istersiniz. Ancak aksaklıklar, sorunlar yüzünden pek istediğiniz şekilde günü değerlendiremiyor olmak sizi rahatsız edebilir. Kimileri böyle bir etki altında partneriyle minik bir anlaşmazlığa düşebilir, bazılarınız sağlık nedeniyle planlarında değişikliğe gidebilir.Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Maddi konularda rahat hareket edeceksiniz çünkü işlerinizin doğru zamanda devrede olduğunu biliyorsunuz. Ailevi konularda planlarınızı devreye sokabilirsiniz, konuşmalarınız artacak.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0036 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme