Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Öz güveniniz gün geçtikçe artmakta. Karşılaşacağınız her zorluğu pratik zekanızla çözeceksiniz. Hal böyleyken başarı ve mali gelişmeler kaçınılmaz.

Vatan Gazetesi

Bugün bitirmeyi planladığınız işler yerine bambaşka şeylerle uğraşırken bulabilirsiniz kendinizi. Günün öncelikleri ve sizden beklentiler plansız biçimde değişecek. Bu değişikliklere uyum gösterip zamanı iyi yönetmeye çalışın.

Elle Dergisi Astroloji

Günlük iş ve koşuşturmalarınız gün içinde tüm vaktinizi alabilir, detaylar, küçük işler ve hesaplarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Enerjinizi dengede tutmaya çalışarak her şeyi biraz daha oluruna bırakmanızda fayda olabilir. Akşam saatlerinde ise tempo hızlanıyor, ilişkileriniz konusunda heyecanlı ve cesur olabilir, olaylara pozitif ve iyimser yaklaşabilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün içinde aile büyükleriniz, kurumlar ve patronlarınızla ilgili geçici olarak mücadele enerjisi doğuran, kariyer konusunda yeni değişiklikleri desteklemeyen bir gün geçirirken, ikili ilişkilerinizde her zamankinden daha sabırlı ve toleranslı olarak, yaşamınızda sevgi enerjisini arttırmanız gereken bir gündesiniz.

Milliyet Astroloji

Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Planlarınızdaki değişiklikler nedeniyle toparlamanız gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gün içinde başkalarıyla programlar yapabilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Kişisel evraklarınızın, imzaladığınız anlaşmaların, raporların veya ortak kaynak kullanımı gerektiren(kredi, sigorta, vergi, prim, nafaka, miras, burs, sponsorluk v.b)şeylerin üzerinden geçmelisiniz. Sizin için yararlı olmadığını düşündüğünüz şeylerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda.

Günün Atmosferi:Maddi başlıklı konularda dikkat gerektiren bir gündeyiz. Bazılarımız gece saatlerini biraz huzursuz veya uykusuz geçirmiş olabilirler. Genel hatlarıyla bakıldığında, ilişkilerin zorlandığı bir süreç. Konuyla ilgili Astroskop köşemizi okuyabilirsiniz. Bugün ise, özellikle sabah saatleri zorlayıcı görünüyor. Akşamüstü saatlerine kadar halsizlik, belirsizlik, kararsızlık ya da ne yöne gideceğini bilememe türünde durumlar ön planda. Akşam saatlerinde hava değişiyor. ilişkilerde daha akıcı diyaloglar içerisine girebilir veya keyifli paylaşımlarda bulunabiliriz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 26 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar saat 04:11-17:27 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Çevrenizdeki kişilerle belli konular üzerinde karşı karşıya gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi onaylamalarını beklersiniz.

Saat 15:28 Jüpiter-Satürn görünümü, paramızı kazanmak, işlerimizi düzenlemek, sorumluluk bilinciyle hareket etmek yönünde önemlidir. Koşullarımızı çok daha iyi hale getirmek durumundayız. Bunun için azimli, kararlı ve gelişime açık olmakla mümkün. Aşkta da durum bu. Anlam ifade etmeyen, insanı manen zenginleştirmeyen, kendini garantide hissettirmeyen, çocuksu ruhlardan zevk almayacağız. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarımızın geleceğiyle alakalı konulara önem vereceğiz. Paramızı har vurup harman savurmayacağız.

Saat 17:27 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, bizden farklı düşünen kişilere karşı anlayışlı olmamızın önüne geçiyor. Uyum göstermek istemiyoruz. Mümkün olduğunca karşı karşıya gelmemeye çalışacağız. Onlar da bizi rahatsız eden bir şeyler olduğunu düşüneceğiz. Haksız da sayılmayız. Ancak şunu da bilelim ki, ne kadar uzak dursak da, günlük tempoda iletişimde bulunmak zorunda kalabiliriz. Onlar inatlaştıkça, biz de aynı şekilde baskın oluruz. Benim tavsiyem elden geldiğince mantıklı, tarafsız ve akıllıca davranmaktır.

Saat 18:04 Ay-Mars görünümü, isteklerimizi, duygularımızı ifade etmedeki başarımızı gösteriyor. Özellikle ilişkimizle alakalı konularda hakimiyeti elde tutan taraf olmak isteriz. Amaca yönelik hareket ederiz. Bu görünüm Mars geri hareketi nedeniyle her şeyin bir daha gözden geçirilmesini gerektirir. Ayrıca geçtiğimiz Nisan ayındaki bazı meselelere tekrar bakmanızda etkin olacaktır.

Saat 22:59 Ay-Venüs olumlu görünümü, sizin hedeflerinizle partnerinizin istekleri arasındaki farklılığın sizi tedirgin etmesi anlamına gelebilir. Siz düşüncelerinizi söylemek istemezsiniz. Çünkü bunu söylediğinizde karşı tarafın anlamayacağını bilirsiniz.

Gönlünüzden geçen isteklerinizin gerçekleşmesi dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Parasal konularda daralmalar yaşayabilir, sıkıntıya düşebilirsiniz. Aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamaların sorumlulukları yüzünden endişeler yaşayabilirsiniz.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0086 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme