Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Vatan Gazetesi

Sözünüzü dinletmek demek, sesinizin tonunu yükseltmek anlamına gelmiyor. Susmak ve bağırmak dışındaki iletişim metotlarını deneyin bugün. İkna edici olabilmek adına her zamankinden daha çok çaba gerektiren bir gündesiniz

Takvim Gazetesi

Sizler için para önemli ama bonkör de olabiliyorsunuz. Kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Bu gidişle birikimleriniz bir anda tükenecek. Ailenizdeki olumsuzlukları düzeltin.

Hürriyet Aile Burçlar

Önünüzdeki fırsatları masaya yatırmalı ve hangisine öncelik vereceğiniz konusunda çevrenize danışabilirsiniz. Öte yandan size yarar sağlayacak yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Hassas konularda riske girmemeye çalışın. Yarım kalan ne varsa tamamlamalısınız. Aksi halde sert eleştiriler, sözlü tacizler ya da polemikler gündeme gelebilir.

Günün Atmosferi:Sabah saatleri pozitif bir atmosfer var… Sabah saatleri yeni, sürpriz gelişmelere açık ve tazeleyen enerjilere sahip. Yeni ilgi alanlarına yönelebiliriz. Fakat gün içerisinde boşlukta seyreden Ay bize ne yazık ki belli belirsiz durumlar, yılgınlıklar ve huzursuzluklar da getirebilir. Yine de her şeye rağmen, olanakları değerlendirebilir ve pozitif kalmayı başarabiliriz. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar bize azim ve başarı sağlayabilir. Yeterince gayretli olursak, hedeflerimize çok kısa bir sürede ulaşabiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 27 Eylül Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Radikal Gazetesi

Gün içinde aşk hayatınız, tanıtımlar, çocuklarla ilişkiler, tatiller ve parasal konularda tatminsizlik, belirsizlik yaşayabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde aşk enerjisi yayıyor ve ilişkilerde, flörtlerde yeni tekliflere açık, devam eden ilişkilerde ise romantik görüşmeler gerçekleştirmeye uygun bir zaman yaşıyor olacaksınız.

Milliyet Astroloji

Haftanın ilk günlerinde başarılı bir iletişim kurabilir ve kendinizi daha dikkat çekici şekilde ifade edebilirsiniz. Eğitsel imkanlar, olumlu haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Yine bu dönemde iş ve çalışma koşullarına daha fazla odaklanmanız gerekebilir. 27 Eylül civarında kişisel açıdan tamamlanması gereken konular olabilir. Bu dönemde sağlık ve size hizmet edenlerle ilgili konular daha çok zamanınızı alabilir. 1 Ekim’de gerçekleşen yeniay daha fazla görüşme, ticaret, iletişim ve çevresel değişiklikler getirmeye başlıyor.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar 27 Eylül- 9 Kasım tarihleri arasında etkili olacak Mars-Oğlak burcu seyri azimli ve kararlı bir şekilde işlerinizi yoluna koymanızı ve sorumluluklarınızın farkında olarak hareket etmeniz gereken süreç anlamına geliyor. Otorite konumunda bulunan kişiler veya hayatın bizzat kendisi sizi sorumluluk almaya zorlar.

Siz kendi istekleriniz doğrultusunda ilerlemek isterken, dışarıdaki dünya buna dur diyebilir. Kimseyle çatışmadan, işinizi ve sorumluluklarınızı bilirseniz bu süreci rahat atlatabilirsiniz. Eğer bedensel ve ruhsal anlamda sağlığınızla ilgili sorunlarınız varsa, bu dönemde mutlaka doktor kontrolünüzü yaptırınız. Mars Oğlak burcu geçişinin olumlu tarafları da var. Her türlü engelle savaşmanızı sağlar ve size direnç kazandırabilir.

Azimli, kararlı bir şekilde hedefimize varmamız dileğimle,

 

HABERTÜRK Gazetesi

Çalışma hayatınızdaki mücadeleleriniz artacak. Sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0028 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme