Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Aslan Burcu Falı

Sevgili Aslanlar dün akşamdan bu yana ve bugün Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bir hayli  duygusal düşünebilirsiniz. Kırılgan, endişeli, sevdiklerinizin en ufak bir ters sözünü kaldıramazsınız. Eğer son günlerde bir şeyler sizi tedirgin ettiyse hassasiyetiniz daha yüksek olur. Ailemiz, çocuklar, para, iş v.b konular üzerinde bir hayli durabiliriz.

Saat 17:55 Merkür-Uranüs olumlu görünümü arkadaşça konuşan, yeri geldiğinde hümanist düşünen, bencil olmayan, paylaşıma açık bir partner arzumuzu işaret ediyor. Yenilikleri seviyoruz. Ancak üzerimizde baskı kurulmasından hoşlanmıyoruz. Kim olursa olsun, fikrini söylesin, düşüncelerini ifade etsin. Çok yönlü olsun. Ama bencil olmasın. Bu görünüm, dışarıyla olan temasımızı yükseltici. Bugün öğrenmeye, kendimizi geliştirmeye, değişik bir şeylere yapmaya çalışabiliriz.

Saat 23:15 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, ilişkinizle ilgili konular üzerinde etkili olup, sözel ve fikirsel yöndeki paylaşımların önemini vurguluyor. Eğer sorunlu bir ilişkimiz varsa, dilden çıkan söze dikkat etmekte yarar var. Partnerin ne söylediğini, ne düşündüğünü bilmek ve anlamak lazım. işte o zaman problemleri çözmek kolaylaşır. Eğer mutlu beraberliğiniz varsa, bugün birbirinizi daha fazla yüreklendirirsiniz. Geçmiş meseleler üzerinde konuşmak yerine, yeni bir sayfada yine buluşuyor olmanın tadını çıkarırsınız. Eğer yeni bir ilişkiniz varsa, bugün birbirinize abartıdan uzak şekilde konuşarak, birbirinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olursunuz. Ancak şunu da ekleyeyim ki, Jüpiter geri hareketini sürdürmekte ve Ay, tüm gün boşlukta. O zaman bizde ettiğimiz kelama ve bize edilene daha bir özen göstermemiz yararlı olacaktır.

Dilden çıkmaya görsün bir SÖZ
Etkisi ulaştığı yerde anlaşılır
Kimi söz sahibinin güzelliğine yakışır, gönlü huzurlandırır
Kimi söz sahibinin zehrini taşır,,,,yüreğimizi acıtır......iremSU

Mutlu pazarlar dostlarım, Can yürekleriniz güzel sözlerle huzur bulsun. Kalben sevgilerim sizlerle olsun.


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Borca girmemeye veya harcamalarınızı kontrol etmeye gayret etmenizde fayda var.

Yakınlarınızın veya meslektaşlarınızın fikrini değiştirmeye ya da girdikleri bir yoldan çevirmeye çalışmak yüksek sabır ve yaratıcılık gerektirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay'ın Güneş ve Neptün'le olumlu, Pluto, Mars ve Venüs'le olumsuz açıları söz konusu. Günün belli saatlerinde tartışmalı ortamlar, tehditkar veya kırıcı kişiler söz konusu olabilir. Kendimizi yeterince özgür hissetmeyebiliriz. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailemiz, evimiz veya yurdumuzla ilgili konularda hassaslaşabiliriz. Görüşmeleri daha olumlu diyaloglar kurulabilecek sabah ve öğle saatleri arasına almakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, gelişmeler baskı altında hissetmemize sebep olabilir. Yapıcı ve uzlaşmacı olmaya çalışmamız ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay, (ufak da olsa)Mart ayında meydana gelecek Uranüs Pluto arasındaki sert açıyı da tetikleyebilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler plan değişikliği gerektirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Hayatınızı düzene sokmak için çok çaba sarf ediyorsunuz. Son günlerde bu çabalarınızın sonucunu görmeye başladınız. Özellikle ailenizle aranızda olan sorunları halletmek açısından önemli adımlar attınız. Bugün akşam saatlerinde sizin için olumlu olacak bir davete katılabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınız açısından genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ve sevgilinize bazı sürprizler yapmak isteyeceksiniz. Sevgilinizle güzel bir gün geçirmek için uygun bir gündesiniz.

İş Yaşamı: İşyerinizde bazı değişiklikler olacak ve bu değişiklikler sizin konumunuzu doğrudan etkileyecek. Hazırlıklı ve dikkatli olmalısınız yoksa iş yerimizde dışlanan durumuna gelebilirsiniz.

Para Durumu: Bazı hisselerinizde bugün birkaç sorun çıkacak ve bu durum moralinizi fazlasıyla bozacak. Sakin düşünüp akıllıca davranırsanız bu sorunu çözümlemeniz zor olmayacaktır.

Dikkat: Bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz bu günlerde. Daha dikkatli olmalısınız özellikle aldığınız besinlere özen göstermelisiniz.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Yaşama katacağınız çok şey var. Bugün, yeni şartlarınızı gözden geçirmeli ve içsel duygularınızda samimi olduğunuzu karşı tarafa belirtmelisiniz. Karşılaştığınız her türlü engellere hazırlıklısınız. Partnerinize karşı sakin ve içten duygularla yaklaşıyorsunuz. İsteklerinizdeki doğallıktan dolayıonu şaşırtabilirsiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

28 Şubat 2015 27 Şubat 2015 26 Şubat 2015 25 Şubat 2015

24 Şubat 2015 23 Şubat 2015 22 Şubat 2015 21 Şubat 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme