Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Vatan Gazetesi

Bugün kendinize odaklanmaya gayret edin. Neye ne kadar zaman harcıyorsunuz ve bunun karşılığında neler elde ediyorsunuz sorularına cevap aramak, kendinize ve emeklerinize daha fazla özen göstermenize vesile olabilir.

Takvim Gazetesi

Seyahatlere açıksınız. Uzun süredir görmediğiniz kimseleri ziyaret edebilirsiniz bugün. Yoğun tempoda geçecek güne planınızda olmayan iş görüşmelerini bile sıkıştırılabilirsiniz. Bu arada yaratıcı enerjinizi keşfetmeyi başaramazsanız başkaları size ne söylerse söylesin yardımcı olamazlar. Güçlü hayal gücünüz sizi sanata yönlendiriyor.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar Saat 01:29 Venüs-Jüpiter kavuşumu, kazanç getirici, verimli, sağlıklı, hakikaten yararlı olan işlere yönelmenin vaktini işaret eder. Bastığımız yeri bilmekten yanayız. Paramızı nasıl harcamamız, nasıl bir bütçe hazırlamamız, ihtiyaçlarımızı ne şekilde karşılamamız gerektiğini düşünürüz. Bugünün yarını var sözüne uygun şekilde hareket ederiz. Öyle bol keseden harcama yapmayız. Ekonomik olanı araştırır, inceleriz. Kaldı ki, bunlar hakikaten olumlu yaklaşımlardır. Sağlığımıza önem veririz. Bu yönde harcamalar yaparız. İşimize gücümüze bakarız. Maddi konularda mantıklı düşünürüz. Duygularımızı işin içine katmadığımız için, akılcı yatırımlara yöneliriz. Atalarımızın dediği gibi, yorganımıza göre ayağımızı uzatırız. Zaten doğrusu da budur.

saat 04:42 Ay-Kuzey düğüm görünümü, maddi şartların iyileştirilmesi yönündeki incelemelerin göstergesidir. Hesabımızı iyi yaparız.

Saat 08:39 Ay-Pluto görünümü, iş veya farklı bir konuda çelişki duymamıza, yönümüzü tam olarak belirlemekte zorlanmamıza yol açabilir. kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Onun için, verdiğimiz kararlara dikkat edelim.

Mutlu ve keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Astroloji

Bugün elinizde oyalanan işleri bitirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Kişisel konularınızda sakin kalmanız gereken bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmeyin. Yeni başlayacağınız işlerde değişiklikler olabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu konularla ilgili ön hazırlınızı tamamlamanız için fırsat yakalamış olabilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca çalışma hayatınıza odaklanarak işlerinizi tamamlayabilir, günlük yaşamınızda ailenize zaman ayırabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde sevip, değer verdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi sorgulamak yerine daha sakin ve sevginizi belli eden taraf olmayı tercih etmelisiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Dışarı çıkmalı ve ortaya bir şeyler koyabileceğiniz işlerle uğraşmalısınız. Kendinizi meşgul etmeli ve fiziksel anlamda sizi güçlendirecek aktivitelere ağırlık vermelisiniz. Gayretleriniz ve disiplininiz sağlığınızı ve dış görünüşünüzü olumlu etkileyecektir. Duygusal ilişkileri ihmal etmemelisiniz.

Günün Atmosferi:Günün genel atmosferi: Venüs’ün olumlu açıları haftaya sevgi temalı ilişkilerimiz, aşk hayatımız ve sosyal yaşamımız açısından samimi ve renkli bir başlangıç yapmamızı sağlayabilir. Sevgimizi ifade etmekte zorlanmayacağımız, estetik, dekoratif veya yaratıcılık gerektiren işlerde kendimizi gösterebileceğimiz günlerdeyiz. Ancak, bu hafta Başak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması’nın etkileri bu güzel görünümü gölgeleyebilir. Tutulmanın etkilerini Astroskop köşemizde ele aldık, okumanızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel 29-08-2016 Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumu


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme