Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Aslan Burcu Falı

Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe, saat 10:08  itibariyle, Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlayacağız. Bugün üzerinde  duracağınız en önemli konu yakın çevrenizle olan ilişkinizde dikkatli olmak ayrıca farklı düşüncede olan kişilerle mümkünse tartışmaya girmemektir. Özellikle seyahatlerde çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü aşırı hız, çabucak bir yerden diğer yere ulaşma arzusu, gittiğiniz yerdeki gergin insanlar veya bir an önce işlerinizi yoluna koyma arzusu gibi durumlar hatalar yapmanıza ve zarar görmenize neden olabilir. Ayrıca yenilik anlamında düşündüğünüz işler için Mayıs sonuna kadar incelemelerde bulunmak gerekiyor. Ne de olsa Mars geri hareketi hala devam ediyor. İşler rayına oturmadan radikal kararlar almak oldukça sakıncalıdır. Yüksek eğitiminizle alakalı meselelerde bir başka şehirde okuma veya çalışmak gibi bir durumunuz varsa lütfen iyice düşününüz.

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek.  Gerek hedeflerimizi  ve gerekse mali konuları yerli yerine koyabilmek için öncelikle durumumuza bir bakmamız gerekecek. Çalışan bir kişiysek, tabii ki iş güvenliğimiz başta olmak üzere elde edeceğimiz kazancı önemseyeceğiz. Eğer çalışmıyorsak gelirimize göre yaşantımızı sürdürmek zorundayız. Eğer şartlar,  istediğimiz çerçevede değilse ve bizi tatmin etmiyorsa, istikrar yoksa, gelecek göremiyorsak 3 Mayıs tarihinde işi sonlandırma gibi bir durum yaşanabilir. İnatlaşmalar, gerginlik etkili olabilir. Ailevi ve toplumsal ilişkilerimize mutlaka dikkat edelim.

Saat 16:38 Mars-Pluto arasındaki zorlayıcı görünüm, biraz önce sözünü ettiğim konularda hem de iletişim ve iş hayatında  hırslı davranmaya, isteklerimizi zorla kabul ettirmeye yol açabilir. Çevresel faktörler, içinde yer aldığımız ortam bize doyurucu gelmeyebilir. Çalıştığımız alanda, emek sarfettiğimiz konularda kendimizi ve sistemi yetersiz görerek isyan edebiliriz. İster istemez psikolojik anlamda gergin davranabilir, yanlışa dur demek için kendimizce çözümler bulmaya kalkışabiliriz. Ben bilinçli hareket etmenizden yanayım. Eğer izlediğiniz yol, sonrasında sıkıntı yaratacaksa lütfen sakin olunuz.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Beraberlik ve ortaklar konularında uzun vadeli planların gündeme geleceği bir gündesiniz. Karşınızdakini daha iyi dinlemeye bakın. Ortaklar konusunda da sağlam temeller atılabilir. Yalnız istekleriniz konusunda kararlı ve açık olmanız gerekiyor. Hayatınızda yeni dengeler ve destekler oluşturabilmek bugün önemli bir gün olacak.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Bir ortaklığınız, ticari bir bağlantınız, aile yakınlarıyla, kardeş ve akrabalardan biriyle yaptığınız bir iş birliği varsa beklenmedik gelişmeler ve tepkilere hazırlıklı olun. İlişkilerinizi zedeleyecek hamlelerden kesinlikle kaçının.

Türk.net Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Sabah saatlerinde evinizde, ailenizden biriyle ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ama karşınızdaki insanın çabalarıyla bu tartışma tatlıya bağlanacak ve gününüzün geri kalan kısmını etkilemeyecek. Ayrıca şansınızın üzerinizde olduğu bir gündesiniz. Çeşitli konularda atılımlarda bulunabilirsiniz. Bugün hoşunuza gidecek insanlarla tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme görülüyor.

Aşk Yaşamı: Bugün romantik sözler duyma ya da bir telefon alma ihtiyacı duyabilirsiniz. O kişinin bu ihtiyacınızı karşılayamaması sizi sevmediğinden değil, yaşadığı yoğunluktan kaynaklanıyor.

İş Yaşamı: İş yerinizde, yöneticileriniz ve bir takım iş arkadaşlarınız arasında bir tartışma yaşanabilir. Siz bu tartışmaya katılmayacaksınız fakat tartışma konusunun ne olduğu üzerine konuşacaksınız.

Para Durumu: Beklenmedik bir telefon konuşması sizin yüzünüzü güldürebilir. Umutlarınız boşa çıkmayacak. Güçlü olmanız ve parayla ilgili kararlarınıza siki sıkıya bağlı olmanız gerekiyor.

Dikkat: Yorumlarınıza sessizlikle yanıt veren insanlar kendi fikirlerini söylemeye cesaret edemiyorlar. Bu da sizin haklılığınızı kanıtlıyor.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

GÜÇLÜ sezgileriniz sayesinde

işinizde somut adımlar atmak

istiyorsunuz. Düşüncelerinizden

ödün vermek istemiyorsunuz.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Emir almaktan hoşlanmadığınız kesin. Özellikle Kova'da ilerleyen. Ay, duygusal ilişkilerinizde renkli bir yelpaze sunuyor. Partnerinizin olumlu yaklaşımları karşısında kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz . Bugün katılacağınız organizasyonlarda,kendinize farklı bir yer edinecek ve seçkin kişiliğiniziortaya koyacaksınız.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

22 Nisan 2014 21 Nisan 2014 20 Nisan 2014 19 Nisan 2014

18 Nisan 2014 17 Nisan 2014 16 Nisan 2014 15 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme