Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Hiç bir fikri kolay kabul etmeyebilirsiniz bugün. Çünkü olukça titiz davranıyorsunuz. Tam tersine bugün son derece uyumlu ve ılımlı olmalısınız.

Hürriyet Astroloji

Enerjinizi en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayacak, mücadele gerektiren işlere veya planlara zaman harcayabilirsiniz. Kendinizi gösterebilir, dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Aşırı özgüveninizi dengelemeniz durumunda kıskanç tavırları olan kişilerle baş etmeniz daha kolay olabilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz destekleniyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerini, sosyal planları, yeni öğrenilecek bilgileri, hümanist tavırları ön plana çıkartan bir gündeyiz. Akşam saatlerinden itibaren hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir. Geceye doğru saatlerde ise, farklı şeyler deneyebilir, yenilikçi bir ruh halinde olabiliriz. Sıradan şeyler ilgimizi çekmeyecektir. Bugün Boğa burcuna geçiş yapan Venüs ise, estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temalarının önümüzdeki günlerde ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi

Bugün eşinizle yeteri kadar zaman geçirememekten kaynaklı bir takım gerginlikler yaşanabilir. Her şeye ve hayatınızdaki diğer konulara ayırdığınız zamanı ona da sunmalısınız. İlişkiniz daha çok ciddiyet ve özen gerektiriyor.

Milliyet Astroloji

Yakın beraberliklerde ve arkadaşlıklarınızda daha duyarlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı daha iyi anlatmaya çalışmalısınız.

Radikal Gazetesi

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay, anneniz ve yaşamınızdaki kadınlarla ilgili problem olabilecek konulara dikkat çekerken, bu süreçte geçmiş ile bağlarınız yeniden sınanarak, geçmişinize ne kadar veda edebildiğiniz ve kimlere ne derece güvendiğinizle ilgili test ediliyor olacaksınız. Yakınınızdaki birilerinin sizin güveninizi sarstığını öğrenmek sizi hayal kırıklığına uğratsa da, bunun farkına varabilmeniz güzel olacak. Bu süreçte iş hayatınızda kurumlar, iş yaptığınız kişiler ve özellikle patronlarınızla iyi geçinmeye özen gösterin. Eğer bekarsanız bu süreç ilişkilerinizde yeni başlangıçlara zemin hazırlayacak.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar saat 05:56-17:33 saatleri arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Özellikle ilişkinizi ilgilendiren konularda birbirinize karşı anlayışlı olmanızda fayda vardır. Acil kararlar almamak gerekir. Sorunlarınız varsa bunları daha başka bir zamanda çözmek yararlıdır. Genelde bu zaman dilimi içinde, rahatlamak ve enerji toplamaya çalışmak, durumları inceleme altına alarak, eksiklerinizi tamamlamak çok daha akıllıca olabilir.

Saat 15:00 Güneş-Neptün görünümü, finansal ve mesleki konularda ideallerinize sahip çıkmanın, yanlış seçimlerden uzak durarak ilerlemenin  önemini hatırlatır. Borçlarınızı borçla kapamak veya birilerinin eline muhtaç olmak yerine, gerçekten istediğiniz bir noktaya ulaşmak için yapmanız gereken en önemli şey, kendinize güvenmektir. Bazen insan umudunu kolayca yitiriyor ve kendini güçsüz zannetme hatasına düşüyor. Oysaki siz Güneşin en güçlü enerjisiyle donatılmış insanlarsınız. Eğer bir şeyi istiyorsanız önce onu elde edeceğinize inanmalısınız.

Saat 17:33 itibariyle etkili olacak Ay-Balık burcu seyriyle adım atacağız. Elimizde olmadan hassas düşünebiliriz. Siz nasıl bakarsanız hayata, hayat size onu sunacaktır. O zaman gelin, yaşamın ne kadar değerli bir armağan olduğu bir kez daha hatırlayalım.

Saat 21:16 Ay-Venüs görünümü biraz sabırlı olmanın, sakince düşünmenin, gereksiz inatlaşmalardan kaçınmanın iyi olacağını gösteriyor. Huzuru önemsemeli, kendimize inanmalı, olumlu düşünmeliyiz.

Keyifli bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Aile Burçlar

Mayıs ayının ilk günlerinde, hırsınızı ve egonuzu yönetmekte zorluk çekebilirsiniz. Bu konuda arkadaşlarınızın da uyarısını kulak arkası ediyorsunuz. Fakat Mayıs ayının ilk yarısında önemli pozisyondaki kişilerin desteğini arkanızda hissedebilirsiniz.

Günün Atmosferi:Akşam saatlerinden sonra sosyal olabiliriz. Akşam üstü saatlerine kadar, bir takım konuları yoluna koymakta ya da karar vermekte güçlük çekebiliriz. Fakat akşam üstü saatlerinden sonra karşılıklı diyaloglarımızda ve sosyal ilişkilerimizde güzel bir enerji yakalayabiliriz. Bu enerjiyle birlikte ilişkilerimiz kuvvetlenebilir ve daha fedakar olabiliriz. Öte yandan manevi duygularımız ağır basabilir, dilekler tutup dualar edebiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel – Hürriyet Aile 1 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

İkili ilişkiler ve ortaklık gibi konularda gün boyu sürebilecek belirsizliklere ve kontrol edilemeyen durumlara karşı dikkatli ve uyanık olmaya çalışmalısınız. Mümkünse bugün hayatı biraz daha yavaş ve ağırdan almalısınız. Akşam saatlerinde Ay Balık burcuna ilerlediğinde hayatın duygusal ağırlığını ve bunun yarattığı psikolojik baskıyı daha fazla hissedebilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme