Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

BOŞ kuruntular yapıp hem kendinizin hem de yakınlarınızın canını sıkmayın. Karamsarlığa adım attığınız an şüpheler kemiriyor içinizi.

Vatan Gazetesi

Eşinize ve onun yaptığı planlara uyum sağlamanız gereken bir gün olacak. Başına buyruk hareket etme ve kendi planlarınızı yapma şansı bulamayacaksınız. Zorunluluklara tepki göstermek yerine yuvanızın huzuruna hizmet edin.

Milliyet Astroloji

Bugün karşınızdaki kişileri daha iyi dinlemeye özen göstermelisiniz. Başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar saat 00:03 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs görünümü, ilişki sorunlarını veya aranızda düzeltilmesi gerekenlerin işaretçisidir. Hızlı ve oldukça sıra dışı bir şekilde bunları çözmekten yanasınızdır. Çünkü yeni bir sayfa açmak için bunların mutlaka ele alınması gerekiyordur. İş-eğitim hayatı-ticari konular-yeni bir yere yerleşim-akademik kariyer-yasal davalar gibi geniş bir alanda etkili olacaktır.

Saat 07:59 itibariyle Kova burcu üzerinde ilerleyen Ay etkisi altında, kırgın olduğunuz bazı insanlar ve sizde yer etmiş önemli olayları farklı bir bakış açısıyla ele alırsınız. Özgürlük duygunuz, hayatın zorluklarından kaçış isteğiniz ruhsal anlamda kendinizi toplum içinde bir birey olarak hissetme isteğiniz ön plandadır. Ne olursa olsun duyguların sizi esir almasına veya gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemeye çalışmanız en doğrusudur.

Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü, evlilik-iş ortaklığı veya her türlü beraberlikte kendi arzularımızı, hedefimizi ve zorlukları aşma istekliliğimizi işaret ediyor. Mücadele ettiğimiz her şey üzerimize gelse de, biz kendimizden taviz vermek niyetinde değiliz. İlişkide sorunları olan veyahut  şu anda ilişkisi olmayanlar için bu görünüm, yeni bir şeyler yapmak ve her ne olursa olsun kendimize göre hareket etmek isteğimizin altını çiziyor. Ya beraberizdir yahut bitmiştir diye içimizden geçiriyoruz.

Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü, sizi baskı altına alan, gücünüzü azaltan her türlü meseleyi yine kendinizin çözebileceğini hatırlatıyor. Pes mi edeceksin diyor, hayır etmemelisin ve oyunu kuralına göre oynayarak dimdik durup, hedefine kilitlenmesin diyerek bizi uyarıyor.

Not: 8 Şubat tarihinde Kova burcunda doğacak Yeniayın etkilerini aşağıdaki linkte izleyebilirsiniz.

 

Keyifli bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

 

Elle Dergisi Astroloji

Karşıt burcunuz olan Kova'da bugün meydana gelen yeni ayla birlikte ilişkiler alanınızda yeni gelişmeler söz konusu. Evliliğinizde veya beraberliğinizde yeni bir döneme giriş yapabilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün içinde iş hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, iş görüşmeleri yapabilir ve iş yaşamınız için yeni çıkış yolları arayabilirsiniz. Strese bağlı olarak sırt ve eklem ağrıları yaşayabileceğiniz bugün iletişimde çatışmaya açık bir enerjide olduğunuz için ilişkilerinizde daha sakin iletişim kurmayı tercih etmelisiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Haftaya biraz gergin veya öfkeli başlayabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilere bu ruh halinizi yansıtmamanızda fayda var. Aksi takdirde olaylar büyüyebilir. Ancak, maddi anlamda ise, bazı tıkanıklıklar giderilebilir veya maddi anlamda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Alacağınız teklifler maddi açıdan gelecek vaat ediyor olabilir. Özel hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz.

Günün Atmosferi:Aklımız ve kalbimiz arasında kalabiliriz. Mantığımız başka bir şey söylerken duygusal açıdan farklı hareket edebiliriz. Kova burcunda meydana gelecek olan yeni Ay, teknolojik, uzayla bağlantılı, elektrik elektronikle veya bilişimle ilgili konularda yenilikleri destekliyor. Hümanist taraflarımızı ön plana çıkartıyor. Bahsi geçen alanlarda hayatlarımızda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni teknolojik aletler alabilir, kullanmayı öğrenebilir, web sitesi, blog veya instagram adresi açmak v.b türünde girişimlerde bulunabiliriz. Orijinal yaklaşımlar geliştirerek hayranlık toplamak, yeni sosyal çevrelere girmek, daha fazla sosyalleşmek veya ihtiyaç sahiplerine yardım etmek türünde gelişmelere müsait 10 günlük süreçteyiz. Ancak, dün de yazdığım gibi, ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmamız, öfke kontrolü yapmamız, öfkeli veya saldırgan kişilerden uzak durmamız gereken beş günlük süreçteyiz aynı zamanda. Rekabet ortamları veya mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 8 Şubat 2016 Burç Yorumları

HABERTÜRK Gazetesi

İlişkiler alanınızda güzel bir yeniay oluşuyor. Özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizde istediğiniz kararları oluşturup uygulayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.004 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme