Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

teklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Şanslı bir dönem yaklaşıyor.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar saat 02:00  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün  etkisi altında, sizi doyuma ulaştıracak, geleceğinizi garanti altına alacak maddi ve manevi açıdan rahata ermenizi sağlayacak meseleler üzerinde bir hayli  yoğunlaşırsınız.  Özellikle işsiz olanlar, iş yerinde sorun yaşayanlar, yeni bir hayata adım atmayı düşünenler, ilişkisini gözden geçirenler gerçekçi bir şekilde durumlarını ele alırlar. Ruhunuz her şeyin en güzelini, en kıymetlisini ve en uzun ömürlüsünü ister. İşte bunları  elde edebilmek için sabırlı olmak, zamanı iyi kollamak, risk almamakta yarar vardır.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü heyecanlandırıcı ve aktif hareket etmeye yönelticidir. Uzak yere seyahatler, değişik yerler görme isteğiniz yoğundur. Değişim sizi heyecanlandırır. Farklı insanlar tanımak, görmek, keşfetmekten zevk alırsınız. Bu görünüm, bir girişimin, bir yeniliğin işaretçisidir. İletişim gücünüzü yükseltir ve yaratıcı biçimde düşünmenizi sağlar. Hızlı öğrenme ve  uygulamak ön plandadır.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Milliyet Astroloji

Sabah saatlerinde işleriniz gündeminizi meşgul edebilir. Hedeflerinizi ulaşmak için çok çalışacağınız bir gündesiniz. Kontrol edemediğiniz şeyleri kabullenme içine girebilirsiniz. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle yolculuk planları olabilir.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda ışığınız, yetenekleriniz ve yüksek enerjinizle gösterecek ve ön plana çıkacaksınız. Ani gelişen güzel haberler alabilir, seyahat edebilir ve sevdiklerinizle olumlu ve keyifli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Gün içinde aile ilişkilerinde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Sizi manevi açıdan manipüle etmek isteyen kişiler olabilir, hazırlıklı olun. Daha hakkaniyetli ve prensipli hareket etmelisiniz. İlerlemenizi hızlandıracak değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni fikirlere ve girişimlere açık olmanın olumlu etkilerini görmeye başlayabilirsiniz.

Günün Atmosferi:Söylemlerimize dikkat edelim, yanlış anlaşılmalara açığız. Sabah saatleri belli başlı alanlarda etkin ve sonuç odaklı olabiliriz. Fakat öğleden sonra durum biraz değişiyor. Söylenenleri daha dikkatli dinlemeli ve iş konuşmaya geldiğinde kelimelerimizi özenle seçmeliyiz. Aksi takdirde sosyal ilişkilerimizde de günlük hayatımızda da zararlı çıkan biz oluruz. Dik başlı ve başına buyruk tavırlardan kaçınalım. Düşünmeden karar almak, bir an evvel sonuca ulaşmaya çalışmak ya da tedbirsiz davranmak gerginliklere neden olabilir. Ne yazık ki radikal kararlar almak, önemli görüşmeler gerçekleştirmek ya da işbirliğine gitmek için uygun bir dönem değil. Aksi halde telafisi zor hatalar yapabiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 28-07-2016

HABERTÜRK Gazetesi

Kişisel alanlarınıza yönelmek istediğiniz bu dönemde, iş yoğunluklarınızla kişisel istekleriniz arasında kalabilirsiniz. Geri planda kalan işlerinizi tamamlamak için güzel bir gün.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0025 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme