Aslan Burcu

.Gen.tr

Aslan Burcu Günlük Yorum (17 Temmuz 2013)

Hürriyet Astroloji

Planlarınızı uygulamaya koymanızı sağlayacak her işareti hızla yürürlüğe koymalısınız, aksi takdirde planlar kroki halinde kalabilir. Karar vermek için yazı tura atmaya da hiç gerek yok açıkçası, öyle değil mi? Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler bizi, en verimli veya etkin yoldan bir sonraki seviyeye taşımak için elele veriyorlar. Dolayısıyla, (ön çalışmaların dışında bir yöne gidilmesi gerekse bile) yeni yapılanma gerektiren fırsatları en iyi şekilde organize edebilmek için, fikir alışverişlerinin ve araştırmaların arttırılmasında fayda var. Sabah saatlerindeki stresli diyaloglar hariç olumlu etkilere açık bir gündeyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Çevresel faktörler, yanında devamlı iletişim içinde olduğunuz kişilerle bir aradasınız. Belki kardeşlerle ilgili konuları ele almak, olaylar üzerinde hakimiyet kurmak gerekebilir. İhtiyaç duyduğunuz veriler,haberleşme konuları gündeminizdeki yerini korumakta. Akıcı bir dille kendiniz ifade edeceğiniz zihinsel faaliyetler ön çıkacak.

Vatan Gazetesi

Yapmak zorunda olduğunuz işler çözülmeyecekmiş gibi görünebilir. Ama asıl amacınız günü kurtarmak değil de bir kerede çözüp bir daha dönüp uğraşmak zorunda kalmamak olursa çok daha verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Turk.net

Sosyal ilişkileriniz ve duygusal ilişkinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağı gözleniyor. Kızgınlık sizi belirlememeli buna izin vermemelisiniz. Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz, oysa bazı şeyler tatmin edici boyutlara ulaşacak. Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsa çözümlemenin tam zamanı.
Para Durumu: Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumluyönlendirebileceğiniz bir gün. Anneniz ya da kadın akrabalarınızdan biri size maddi konularda destek olabilir. Eviniz için birçok masraf yapabilir ve bundan mutluluk duyabilirsiniz.
İş Yaşamı: Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılaryaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğinialabilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Duygusal yaşantınızda olumlu bir devredesiniz. Bu dönemler de sorundan uzak güzellikleri paylaşabileceksiniz. Eşinizin size gösterdiği sevgiyi karşılamakta zorlanabilirsiniz. Keyfini çıkartın.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bugün yapacağınız kısa yolculuklarda ve genel olarak ilişkilerinizde daha önlemci olmaya bakın. Yanlış anlamalar, öğle saatlerinde daha belirgin olabilir.

Takvim Gazetesi

Hastalık hastası oldunuz. Küçük ağrılarınızı bu kadar büyütmemelisiniz. Dostluğunuza güvenen arkadaşlarınız bugün sizesırlarını açabilirler.

Güneş Gazetesi

Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar saat 02:00  Ay-Satürn kavuşum etkisi altında güne merhaba diyeceğiz. Bu enerji, bir takım durumlardan şikayetçi olmanıza, düzelteyim derken  aksaklıklarla karşılaşmanıza sebep olabilir.

 

Saat 02:10 Ay-Neptün olumlu görünümü, girişim, meslek hayatınız, ailevi konular, sorumluluklarınız, miras, hisseli para, cinsel yaşamınız, paylaşımlarınız yönünde yaşanan gerilimi  biraz olsun hafifleticidir. Bu konularda ideallerinizi şöyle bir gözden geçirmeli, telaş etmeden kendiniz için en uygun olan seçeneği tercih etmelisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve arzu ettiklerinize kavuşmak için gözlemde bulunarak kafanıza takılan tüm noktaları ele almalısınız.

 

Saat 10:46  Ay-Pluto olumlu görünümü başkalarına olan desteğiniz ve yardımlarınız sayesinde bir çok kişinin rahatlamasını sağlar. Ancak gereğinden fazla kendinizden verirseniz yorulursunuz. Biliyorum çok cömertsiniz. Ancak sizin de gücünüz bir yere kadar. Gerektiğinde hayır demeyi bilmek lazım.

 

Saat 17:30 Ay-Merkür görünümü,  yakın çevreniz, kardeş ilişkileriniz veya komşularınızla ilgili konularda, bazı gizli saklı durumlarınızın ortaya dökülmesi sonucu kimi anlarda gerilimli kimi anlarda ise uyum sağlamaya gönüllü bir iletişim görülecektir. Eski bazı meselelerin, özellikle ilişkinizle alakalı mevzuların zihninizi oldukça meşgul edeceği bu saatlerde bilinçli olmakta yarar var.

 

Saat 20:31 Jüpiter-Satürn olumlu görünümü,  duygusal anlamda yaşanan bir takım iç sıkıntılarının veya olur olmaz zamanlarda görülen ruhsal inişli çıkışlı hallerinizin son bulması yönünde yardımcı oluyor. Bu görünümü, fiziksel ve ruhsal anlamda gevşetici, rahatlatıcı bir aşı gibi düşünelim. Üzerinizdeki baskıları azaltıyor, huzur veriyor. Ayrıca ev, aile, gelecekle alakalı konularda yeni kararlar alınması için karşınıza fırsatlar çıkarıyor. Hem sezgileriniz güçleniyor ve  hem de bilinçli bir şekilde kararlar veriyorsunuz.  Endişeler kapı dışarı ediliyor diyebiliriz. Bu görünüm özetle, iç dünyanızı ferahlatarak,  ailevi meseleler üzerinde ve geleceğe ait konularda olumlu kararlar verilmesinde yardımcı oluyor.

 

Güzel gönüllerle buluşmamız, huzurlu, güvenli bir yaşam sürmemiz dileğimle,Canı yürekten sevgilerimle,

 

Sabah Gazetesi

Arkadaş çevrenizde yapıcı ve yaratıcı davranarak istediğiniz şartların kendiliğinden oluşmasını sağlıyorsunuz. Bugün, her konuda çok yönlü düşünüyorsunuz. Araştırma yeteneğinizi ön plana çıkaracak yeni konular peşindesiniz. Özellikle atacağınız adımlarınıza, ince hesaplarla yaklaşmanız hoş karşılanmayabilir.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Temmuz hangi burç olur?
24 Temmuz hangi burç olur?
25 Temmuz hangi burç olur?
26 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
28 Temmuz hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
11 Ağustos hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
14 Ağustos hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
17 Ağustos hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Aslan Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0059 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme